ZADZWOŃ 798 770 022
GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 9:00 - 17:00

GDZIE DZIAŁAMY?

Warszawa i Poznań

O Nas

Nasza Działalność

Działalność naszej firmy skupia się na naprawie i renowacji pokryć dachowych na budynkach przemysłowych, komercyjnych i mieszkalnych.

Zajmujemy się uszczelnianiem dachów, układamy papę i przeprowadzamy profesjonalne renowacje pokryć dachowych. Wykonujemy także mycie dachów i czyszczenie rynien. W swojej ofercie mamy również wszelkie prace związane z odśnieżaniem dachów.

Zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Koszt usługi ustalany jest indywidualnie, aby spełnić oczekiwania każdego klienta. Na wszystkie wykonane prace udzielamy gwarancji.

Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowany sprzęt, a nasi pracownicy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia. Robimy to, aby zapewnić naszym pracownikom 100-procentową gwarancję bezpieczeństwa, która pozwala im się skupić na dobrym wykonaniu swojego zadania.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z naszym biurem, które przygotuje ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dlaczego My?

Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży.
Decydując się na nasze usługi masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane możliwie szybko, a cena będzie adekwatna do wykonanej pracy.

  • Profesjonalne Kursy do Prac na Wysokości
  • Sprzęt Alpinistyczny z Najwyższej Półki
  • Wieloletnie Doświadczenie
  • Sprawne i Bezpieczne Wykonanie Zlecenia
  • Bezpłatna Wycena
  • Bezpłatne Oględziny Dachów Wielkopowierzchniowych
  • Ubezpieczenie od Wypadku

Masz Pytanie?

Jeżeli masz pytanie to zapraszamy do działu FAQ, lub Kontakt. Chętnie pomożemy.

Nasi Klienci

Jesteśmy dumni z tego, że dzięki doświadczeniu w branży zdobywamy tak poważnych klientów.