ZADZWOŃ 798 770 022
GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 9:00 - 17:00

GDZIE DZIAŁAMY?

Warszawa i Poznań

FAQ

Oczywiście, na wszystkie usługi udzielamy 2-letniej gwarancji z możliwością przedłużenia do 5 lat. Koszt przedłużenia gwarancji ustalany jest indywidualnie zależnie od wykonanej usługi.

Wszystkie naprawy staramy się wykonywać jak najszybciej. Czas oczekiwania na wykonanie zlecenia na ogół nie przekracza 7 dni. Oczywiście w przypadku długiego okresu złej pogody może dojść do wydłużenia tego czasu.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia, atestowany sprzęt oraz polisę ubezpieczeniową. Zapewnia to 100% bezpieczeństwo podczas pracy.

Dachy są miejscami słabo widocznymi z poziomu gruntu, dlatego warto jest raz w roku zamówić przegląd dachu, aby ocenić czy nie doszło do uszkodzeń, które mogą skutkować drogim remontem w przyszłości. Prosimy o telefon w przypadku zainteresowania przeglądem dachu. Dokonujemy bezpłatnych przeglądów dachów wielkopowierzchniowych.

W 99% przeciekający dach można uszczelnić, co jest kosztem nieporównywalnie niższym od wymiany pokrycia dachu. Na każdą usługę uszczelnienia dajemy 2-letnią gwarancję.

Zbierające się na dachu zanieczyszczenia mogą doprowadzić do szybszego zniszczenia pokrycia. Zalecamy mycie dachu co 2 do 5 lat, zależnie od nasilenia zanieczyszczeń.

Jak najbardziej tak. Oferujemy taką usługę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Po wykupieniu gwarancji serwisowej wszelkie naprawy jakich wymaga dach w okresie jej obejmowania, wykonywane są przez nas zupełnie za darmo.