ZADZWOŃ 519 667 220
GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 9:00 - 17:00

GDZIE DZIAŁAMY?

Warszawa i Poznań

Odśnieżanie

Odśnieżanie Dachów

To Wymóg dla Zachowania Bezpieczeństwa

Nie czekaj aż dojdzie do katastrofy. Dzięki nam usuwanie śniegu na bieżąco jest prostą, bezpieczną i rozsądną cenowo usługą.

Kontakt
Author

Dlaczego Powinienem Odśnieżać Dach?

Jest to proces niezwykle ważny zarówno dla właścicieli prywatnych jak i komercyjnych. Zalegający na dachach śnieg jest dla nich olbrzymim obciążeniem, które może doprowadzić do zawalenia.

Uniknij odpowiedzialności i niepotrzebnego stresu. Decydując się na nasze usługi zapewniamy komfort psychiczny i brak zakłóceń w działaniu Twojej firmy.

Przebieg Prac

Prace rozpoczynają się od oględzin miejsca, które ma być odśnieżane i zaplanowania punktów asekuracyjnych. Jest to najważniejszy krok przy każdej pracy na wysokości zapewniający bezpieczeństwo wykonującym prace.

Po odpowiednim zabezpieczeniu przystępujemy do odśnieżania. Dobieramy konkretny rodzaj szufli zależnie od pokrycia odśnieżanej powierzchni. Gdy dach jest już oczyszczony demontujemy asekurację i pakujemy sprzęt.

Ostatnim krokiem jest uprzątnięcie śniegu, który został zrzucony.

Dlaczego My?

Jesteśmy zgranym zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży. Decydując się na nasze usługi Masz pewność, że zlecenie zostanie wykonane możliwie szybko, a cena będzie adekwatna do wykonanej pracy.

  • Profesjonalne Kursy do Prac na Wysokości
  • Sprzęt Alpinistyczny z Najwyższej Półki
  • Wieloletnie Doświadczenie
  • Sprawne i Bezpieczne Wykonanie Zlecenia
  • Możliwy Pakiet Gwarancyjny Oferujący Darmowe Odśnieżanie
  • Bezpłatna Wycena