Usługi dekarskie Warszawa

Oferujemy usługi dekarskie w Warszawie. Zajmujemy się przygotowywaniem konstrukcji stropów i więźb dachowych, a także pracami związanymi z prawidłową izolacją termiczną, montażem rynien i rur spustowych czy systemów zapobiegających zbieraniu się wody na dachu. Zlecisz nam także montaż i wymianę okien dachowych, świetlików i wyłazów. Nasi dekarze w Warszawie doradzą w wyborze odpowiedniej papy, dachówek czy blachodachówek, zrealizują powierzone im zlecenie precyzyjnie i terminowo, a także podpowiedzą, jakie systemy warto wybrać w poszczególnych sytuacjach. Ponadto wykonają wszelkie usługi montażowe, renowacyjne i remontowe dachów i pokryć dachowych z każdego materiału.

Konstrukcja stropów i więźb dachowych

Wykonujemy konstrukcje stropów i więźb dachowych. To jedne z kluczowych elementów w budowie domów i dachów, które stanowią podstawę całej konstrukcji. Ich poprawne wykonanie jest niezbędne dla uzyskania i zachowania stabilności oraz trwałości całego obiektu.

Strop to element konstrukcyjny, który stanowi oddzielenie między pomieszczeniami lub między piętrami budynku. Stropy dzielimy na stropy żelbetowe, drewniane, lekkie (np. na bazie płyt gipsowo-kartonowych) oraz stropy zespolone, czyli drewniano-betonowe.

Więźba dachowa to element konstrukcyjny dachu, który stanowi podstawę dla pokrycia dachowego, np. dachówki, blachodachówki, gontów czy pap. Więźba dachowa składa się z belek i krokwi, a jej wykonanie zależy od rodzaju dachu i materiału, z którego zostanie wykonane pokrycie dachowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z fachowcami z firmy Kocie Ruchy!