Układanie papy Warszawa

Zajmujemy się układaniem papy w Warszawie. To proces nakładania specjalistycznego materiału w postaci taśmy lub rolek na dach lub ścianę, w celu zapewnienia szczelności i ochrony przed wpływem warunków atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy wiatr. Dokładne uszczelnienie dachu zapobiega przenikaniu wilgoci, a co za tym idzie niszczenia się konstrukcji. Nasi specjaliści oferują także prace konserwacyjne, znacząco wydłużające żywotność pokryć dachowych.

Papa dachowa to materiał hydroizolacyjny wykonany z mieszanki asfaltu i wypełniaczy mineralnych oraz organicznych, pokryty z jednej lub obu stron warstwą ochronną, np. z folii aluminiowej. Dostępna jest w różnych grubościach, wielkościach i parametrach izolacyjnych, dzięki czemu możemy ją z powodzeniem dostosować do różnego rodzaju dachów. Z przyjemnością pomożemy w wyborze indywidualnie dostosowanego modelu i wariantu pap. Serdecznie zapraszamy do współpracy z firmą Kocie Ruchy!

Czy warto zlecić nam konserwację dachów w Warszawie?

Zdecydowanie tak! Przyjmujemy zlecenia na konserwację dachów w Warszawie i okolicznych miejscowościach. Współpracujemy z Klientami prywatnymi i przedsiębiorcami, zlecającymi nam przeglądy pokryć standardowych, jak i remonty dachów wielkopowierzchniowych w Warszawie i Poznaniu. Wyróżnia nas doświadczenie, doskonałe opinie naszych Klientów, aktualne licencje i profesjonalne kursy do prac na wysokościach, a także sprzęt alpinistyczny z najwyższej półki. Ponadto zapewniamy bezpłatną wycenę i dajemy 2 lata gwarancji (z możliwością przedłużenia jej do 5).