FAQ

Oczywiście, na wszystkie usługi udzielamy 2-letniej gwarancji z możliwością przedłużenia do 5 lat. Koszt przedłużenia gwarancji ustalany jest indywidualnie zależnie od wykonanej usługi.

Wszystkie naprawy staramy się wykonywać jak najszybciej. Czas oczekiwania na wykonanie zlecenia na ogół nie przekracza 7 dni. Oczywiście w przypadku długiego okresu złej pogody może dojść do wydłużenia tego czasu.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia, atestowany sprzęt oraz polisę ubezpieczeniową. Zapewnia to 100% bezpieczeństwo podczas pracy.

Dachy są miejscami słabo widocznymi z ziemi, dlatego warto jest raz w roku wykonać przegląd wizualny i ocenić, czy nie doszło do uszkodzeń, które mogą skutkować drogim remontem w przyszłości. Prosimy o telefon w przypadku zainteresowania przeglądem dachu.

W 99% przeciekający dach można uszczelnić co jest kosztem nieporównywalnie niższym do wymiany pokrycia. Na każdą usługę uszczelniania dajemy 2-letnią gwarancję.

Zbierające się na dachu zanieczyszczenia mogą doprowadzić do szybszego zniszczenia pokrycia. Zalecamy myć dach co 2 do 5 lat zależnie od nasilenia zanieczyszczeń.

Jak najbardziej tak. Oferujemy taką usługę zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Po wykupieniu gwarancji serwisowej wszelkie naprawy jakich wymaga dach w okresie jej obejmowania wykonywane są przez nas zupełnie za darmo.

Dalej nie odpowiedzieliśmy na jakieś pytanie? Napisz!