Usługi dekarskie Poznań

Oferujemy usługi dekarskie w Poznaniu i Warszawie. W ramach oferty proponujemy szeroki zakres prac związanych z konstrukcją, naprawą i renowacją dachów oraz elementów pokryć dachowych. Obejmują one m.in.:

  • montaż i naprawdę dachów;
  • tworzenie konstrukcji stropów i więźb dachowych;
  • montaż i wymianę rynien i rur spustowych;
  • montaż wymianę okien dachowych;
  • zakładanie izolacji termicznej dachu;
  • montaż systemów odprowadzających wodę z dachu.

Usługi dekarskie są niezbędne do utrzymania dachu w dobrym stanie, a także dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców budynku. Ważne jest, aby korzystać z usług profesjonalnych firm dekarskich, które mają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu takich prac. Zachęcamy do składania zamówień u naszego dekarza w Poznaniu, który zapewnia darmową wycenę. Z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiednich dachówek ceramicznych, cementowych czy betonowych.

Montaż i naprawa dachów w Poznaniu

W ramach naszych usług skorzystasz z montażu i naprawy dachów w Poznaniu. Nasi dekarze zajmują się montażem dachów z różnych materiałów, takich jak blacha, dachówki, papa czy gonty. Wykonujemy również naprawy dachów, np. likwidując przecieki, wymieniając uszkodzone elementy czy regenerując uszkodzenia po wichurach czy gradobiciach. Zajmiemy się także wzmocnieniem lub wymianą uszczelnień, aby uniemożliwić przenikanie wody oraz izolacją termiczną dachów – dzięki której zapobiegniesz utratom ciepła i obniżysz koszty za ogrzewanie! Zapraszamy do kontaktu z firmą Kocie Ruchy. Z nami przeprowadzisz każdy montaż i renowację dachów oraz pokryć!