ZADZWOŃ 519 667 220
GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 9:00 - 17:00

GDZIE DZIAŁAMY?

Warszawa i Poznań

Mycie Dachu

Mycie Dachu

Umycie dachu to usługa odmieniająca wygląd całego budynku. To najtańsza możliwość odmłodzenia i wydłużenia żywotności pokrycia. Czynność ta powinna być wykonywana regularnie w odstępach od 2 do 5 lat, a przekroczenie tych granic mocno zwiększa ryzyko wystąpienia korozji, pękania dachówek i innych defektów.

Zbierające się na dachu zanieczyszczenia mogą doprowadzić do szybszego zniszczenia pokrycia. Zalecamy myć dach co 2 do 5 lat zależnie od nasilenia zanieczyszczeń.

Dachy są miejscami słabo widocznymi z ziemi, dlatego warto jest raz w roku wykonać przegląd wizualny i ocenić, czy nie doszło do uszkodzeń, które mogą skutkować drogim remontem w przyszłości.

Wszystko zależy od powierzchni i konstrukcji dachu. W przypadku domków jednorodzinnych wykonanie usługi twa na ogół około 2-3 dni. W przypadku dużych powierzchni komercyjnych jest to kwestia indywidualna.

Nie używamy chemii. Posiadamy sprzęt, który umożliwia usuwanie zabrudzeń bez konieczności zanieczyszczenia otoczenia detergentami. JESTEŚMY EKO!