Uprawnienia

Nasze Certyfikaty i Uprawnienia

Stale rozwijamy się i robimy kolejne kursy alpinistyczne, zawodowe i techniczne. Nasze zaangażowanie w poszerzanie wiedzy wszystkich pracowników na temat bezpieczeństwa w pracy sprawia, że od początku historii działalności nie odnotowaliśmy ani jednego wypadku. Dołożymy wszelkich starań, aby się to nigdy nie zmieniło.

Poniżej opisane zostały nasze Certyfikaty, uprawnienia i inne istotne w tej branży rzeczy do zachowania bezpieczeństwa podczas pracy.

UPRAWNIENIA ALPINISTYCZNE
UPRAWNIENIA ALPINISTYCZNE

Specjalistyczne uprawnienia pozwalają Nam i Państwu czuć się komfortowo podczas wykonywanych prac. Eliminujemy ryzyko.

UBEZPIECZENIE OD WYPADKU
UBEZPIECZENIE OD WYPADKU

Nasza praca wiąże się z ryzykiem, dlatego absolutnym obowiązkiem jest posiadanie ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków.

KURSY BHP
KURSY BHP

Podstawą bezpiecznej pracy jest znajomość BHP. Przykładamy dużą wagę do tego, aby ryzyko w pracy zostało ograniczone do minimum.

2-LETNIA GWARANCJA
2-LETNIA GWARANCJA

Na wszystkie wykonane przez nas usługi udzielamy 2-letniej gwarancji. Dzięki temu mogą Państwo być spokojni o skuteczność naprawy.

SPECJALISTYCZNY SPRZĘT
SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

Lata spędzone w branży i obserwowanie trendów za granicą sprawia, że korzystamy z najlepiej sprawdzonego sprzętu. Odpowiedniego do konkretnej pracy.

WYKWALIFIKOWANI FACHOWCY
WYKWALIFIKOWANI FACHOWCY

Każdy z fachowców w naszej firmie odpowiedzialny jest za konkretną gamę usług. Wyszkolenie w konkretnych kierunkach gwarantuje skuteczność.