Usuwanie i Ochrona przed Graffiti

Usuwanie i Ochrona przed Graffiti

Odmień wygląd swojej nieruchomości.

Graffiti na ścianach nieruchomości jest uciążliwym problemem dla właścicieli budynków w dużych aglomeracjach. Dzięki naszym usługom zabezpieczysz ściany przed zniszczeniami oraz usuniesz już istniejącą sztukę uliczną.

Zadzwoń
Author

Niechciane Graffiti - co zrobić?

Sztuka uliczna bywa zmorą osób zarządzających nieruchomościami. Bez różnicy, czy graffiti zajmuje całą ścianę, czy tylko jej kawałek proces usuwania bywa uciążliwy i często krótkotrwały. Świeżo wyczyszczona ściana szybko przyciąga amatorów graffiti jak czysty canvas.

Zastosowanie powłoki Antygraffiti gwarantuje szybkie i tanie usunięcie powstałych malunków. Proces nakładania nie jest uciążliwy i zapewnia obniżenie kosztów utrzymania powierzchni narażonych na dostęp osób trzecich. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania na rynku, aby spełnić Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie. Nie zaprzątaj sobie więcej głowy problemem niechcianego graffiti.

System Antygraffiti

Dzięki powłoce Antygraffiti zabezpieczona powierzchnia staje się bardzo łatwa do wyczyszczenia. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem w kwestii rozwiązania swojego problemu.

  • Łatwe Utrzymanie Estetyki Budynku
  • Gwarancja na Wykonaną Powłokę
  • Rodzaje powłok: jednorazowe, wielorazowe
  • Szybkie i Fachowe Wykonanie
  • Doradztwo przy Doborze Powłoki

Tak, usuwamy graffiti z: cegły, tynków, metalu, drewna i szkła.

Trwałość systemu zależna jest od wybranej opcji. Przy powłoce jednorazowej udzielamy 2-letniej gwarancji na wykonaną pracę, a przy powłoce wielokrotnego użytku nawet 5 lat.

Nie, stosowane przez nas powłoki są niewidoczne. Zabezpieczenie ścian i murów nie zmieni w żaden sposób wyglądu obiektu.