Remonty dachów wielkopowierzchniowych Warszawa

Przeprowadzamy remonty dachów wielkopowierzchniowych Warszawa. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne techniki, które umożliwiają zregenerowanie nawet wieloletniego pokrycia. Jesteśmy zwolennikami systematycznych przeglądów i konserwacji dachów, które minimalizują konieczność wymiany całych pokryć. W głównej mierze zajmujemy się wymianą i układaniem pap w Poznaniu i Warszawie oraz korzystamy materiałów izolacyjnych bazujących na nylonie i polimerach. Każdy z tych produktów zawiera w sobie substancje charakteryzujące się wysoką wytrzymałością na uderzenia, odpornością na wilgoć i negatywne działanie czynników atmosferycznych.

Membrany płynne składaj się z kolei z mieszanki żywic, wypełniaczy, pigmentów i rozpuszczalników, które po aplikacji na powierzchnię dachu twardnieją – tworząc wytrzymałą i elastyczną powłokę ochronną. Ostatnia cecha ma doskonały wpływ na dostosowanie się do ruchów podłoża i zmian temperatury, co zmniejsza ryzyko pęknięć i przecieków.

Remonty dachów przemysłowych

Wykonujemy remonty dachów przemysłowych, które w połączeniu z naszymi systematycznymi serwisami konserwacyjnymi pozwalają utrzymać doskonałe parametry izolacyjne i akustyczne pokryć na długi czas. Wykorzystujemy korzyści płynące z użycia membran dachowych, w tym bezspoinowych powłok hydrofobowych nakładanych na podłoże z blachy, papy czy materiału mineralnego. Z wykorzystaniem omawianych powłok możemy dodatkowo uszczelnić kominy, wyłazy, koryta czy dylatacje. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z zespołem Kocich Ruchów!